"Dziecko - człowiek"

"Dziecko - człowiek"

"Dziecko nie jest Twoje- mówił- dziecko jest człowiekiem." /J. Korczak, "Jak kochać dziecko"/

Psycholog dziecięcy – Warszawa

IMG_20170826_163353_137Marta Niedziółka – Psycholog – (specjalizacja kliniczna – dziecięca), pedagog, terapeuta dysleksji oraz terapeuta wczesnej interwencji i pomocy dziecku w rodzinie w zakresie wczesnego wspomagania i opieki nad małym dzieckiem.

Specjalizuję się w psychologii dziecka.

Zajmuję się psychoedukacją rodziców i dzieci (głównie wiek 0-13 lat) z zakresu problemów wychowawczych, rozwojowych oraz społecznych. Prowadzę terapię dysleksji rozwojowej oraz ryzyka dysleksji – dzieci w wieku od 5 do 15 lat.

Współpracuję również z Niepublicznym przedszkolem „KRASNALEK” (http://www.krasnalek.com.pl/), Niepublicznym Przedszkolem językowo- sportowym Bajkowy Raj z oddziałami integracyjnymi (http://bajkowy-raj.pl/) – gdzie prowadzę obserwację dzieci, zajęcia z dziećmi z orzeczeniami o niepełnosprawności, wspomagam pedagogów prowadzących zajęcia, jak również prowadzę konsultacje dla rodziców.

Współpracowałam z Centrum Terapii SYNERGIS (http://www.centrumsynergis.eu/). Prowadziłam tam zajęcia indywidualne i grupowe z dziećmi z autyzmem i zespołem Aspergera oraz z całościowymi zaburzeniami rozwoju. Byłam także psychologiem w zespole odnośnie diagnozy nozologicznej (psychiatrycznej) dzieci. Jak też ze Żłobkiem „MajaBaja”(http://www.majabaja.pl/) – gdzie prowadziłam obserwację dzieci, wspomagałam wychowawców prowadzących zajęcia i prowadziłam konsultację dla rodziców.

Wypowiadałam się jako ekspert do artykułów o tematyce psychologicznej dla portali http://dziecko.onet.pl/ i http://gdzieciaki.pl/ oraz udzielałam odpowiedzi na pytania rodziców dla http://dzieci.pl

Pracowałam przez 3,5 roku jako wolontariuszka w Pogotowiu Opiekuńczym, gdzie razem z wychowawcami grup zajmowałam się trudną młodzieżą i dziećmi z zaburzeniami zachowania, ADHD, mutyzmem wybiórczym, psychozami, depresjami dziecięcymi, dziećmi z dysfunkcyjnych rodzin, z agresją zsocjalizowaną oraz pomagałam w rozwiązywaniu różnych problemów wychowawczych i szkolnych.

Świetlica socjoterapeutyczna – to miejsce, w którym prowadziłam indywidualne zajęcia korekcyjno – kompensacyjne z dziećmi z rodzin dysfunkcyjnych oraz miejsce, w którym otrzymywałam od tych dzieci mnóstwo miłości i nadziei na lepsze jutro. Pokazały mi, iż to co wydaje się nam dorosłym niemożliwe dla nich staje się możliwe 🙂

Okazjonalnie organizowałam przyjęcia urodzinowe dla dzieci.

Dodatkowo ukończyłam warsztaty z bajkoterapii oraz terapii behawioralno-poznawczej dzieci z ADHD. Brałam udział w szkoleniach i konferencjach dotyczących autyzmu i zespołu Aspergera.

Moja praca to moja pasja. Kocham pracę z dziećmi, bez względu na wszystko. Z tego względu interesuję się wszystkim co jest związane z dzieckiem, z jego rozwojem, terapią, zaburzeniami  i wychowaniem.

Jeśli nie wiesz do kogo się udać, to zapraszam do kontaktu. Zrobię wszystko, aby pomóc Tobie, a przede wszystkim Twojemu dziecku… 🙂

Warszawa:
niedziolka.marta@gmail.com
tel. 603033646

oraz http://www.goldenline.pl/marta-niedziolka

Oprócz dzieci uwielbiam GÓRY i SIATKÓWKĘ 🙂 🙂

6 myśli w temacie "Psycholog dziecięcy – Warszawa"

  1. Johne282

    Hi there! I know this is kind of off topic but I was wondering if you knew where I could locate a captcha plugin for my comment form? I’m using the same blog platform as yours and I’m having difficulty finding one? Thanks a lot! gbbededbccfd

  2. Wielce sumiennie przedstawione. Liczę na kolejny tekst.

  3. Twoje krytyki są wyjątkowo atrakcyjne.

Skomentuj

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.